Szanowni Państwo,

Drodzy Absolwenci Wydziału Elektrycznego


Serdecznie dziękuję Państwu, w imieniu własnym oraz całej społeczności Wydziału Elektrycznego, za pamięć o macierzystym Wydziale i liczny udział w obchodach Jubileuszu naszego Wydziału, na którym – jak wiemy – prąd płynie już od siedemdziesięciu lat. Prąd zmienny, tak jak losy Wydziału, jego struktura, tematyka badań naukowych i oferta dydaktyczna. Dziękuję również za bardzo wiele miłych słów, doceniających rozwój nowoczesnego, w wielu aspektach pionierskiego, Wydziału Elektrycznego podążającego "z prądem zmian". Wyrażam nadzieję, iż zgodnie z życzeniami dotyczącymi kategorii naukowej, przekazanymi przez Przewodniczącego PTETiS prof. Krzysztofa Kluszczyńskiego, Wydział, który raz powiedział "A" nigdy już nie powie "B", dokładając jedynie plusy do litery "A".


Podziękowania kieruję także do Partnerów Jubileuszu, dzięki których przychylności i wsparciu mógł on odbyć się w takiej formie, jaka miała miejsce – zarówno w części oficjalnej, jak również podczas pikniku. Dziękuję też firmom, które wsparły realizację Jubileuszu od strony technicznej.


Dziękuję również za serdeczne słowa i życzenia naszym znamienitym Gościom – JM Rektorowi, Prorektorom, Dziekanom i Prodziekanom zaprzyjaźnionych wydziałów, przedstawicielom władz lokalnych oraz stowarzyszeń, organizacji i współpracujących z nami szkół średnich. 


Na słowa uznania i podziękowania w pełni zasłużyli członkowie Komitetu Organizacyjnego oraz wszyscy pracownicy, doktoranci i studenci Wydziału Elektrycznego, dzięki których zaangażowaniu obchody Jubileuszu były dobrze przygotowane i przebiegały sprawnie.


Obchody Jubileuszu 70-lecia WE były w mojej ocenia wyjątkowe także dzięki osobowości współprowadzącego je naszego Absolwenta – Romana Czejarka, za którego obecność również serdecznie dziękuję.


Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z naszego Jubileuszu na naszej stronie WWW.

Gorąco zachęcam Państwa do utrzymywania więzi z Wydziałem oraz śledzenia aktualności na naszej stronie internetowej oraz profilu na Facebooku.Z wyrazami szacunku


Dziekan

dr hab. inż. Krzysztof Okarma, prof. nadzw.